Будівництво та ремонт

Будівництво та ремонт

Наша місія: створення сайтів та інтернет-магазинів високого технологічного рівня і дизайну, використовуючи серійний підхід до виробництва. Забезпечення високого рівня передпродажного і пост продажного обслуговування замовників і просування ресурсу.

Наша мета: стати передовим розробником сайтів та інтернет-магазинів в Україні, зберігши високий рівень сервісу.

Наші цінності: постійно покращувати все, що можна поліпшити: процеси, технології, підходи, відносини. Активно працювати з 9 до 18 та активно і безтурботно відпочивати в приватне час. Радіти колективної творчості, досягнень і колективом відповідати за помилки. Любити свою спеціальність і пишатися підписом розробника Я-МАСТЕРС в футере нашого сайту.

Наш Клієнт: розуміє відмінність хорошою комерційної платформи Бітрікс від безкоштовних або самописних систем управління сайту і студентських розробок. Наш клієнт бажає мати продає сайт і прагне використовувати новітні технології залучення відвідувачів для конверсії, використовує сучасні інструменти ефективного маркетингу за розумні гроші. Наш замовник вимогливий до виконання терміну роботи, але може проявити великодушність і терпляче чекає в той момент, коли розуміє, що завдання нетривіальне і вимагає вдумливого підходу.

НЕ наш Клієнт: бажає отримати ресурс своєї мрії за 5 копійок. Готовий за невеликий "баг" притягти до відповідальності. Чи не розуміє, що створення високотехнологічного ресурсу - таке ж творчість програміста, як і написання шедевра художником.

НЕ наш Клієнт: бажає отримати ресурс своєї мрії за 5 копійок. Готовий за невеликий "баг" притягти до відповідальності. Чи не розуміє, що створення високотехнологічного ресурсу - таке ж творчість програміста, як і написання шедевра художником.

Ми робимо: від доступних шаблонних найшвидших серійних сайтів "візиток" до високонавантажених, функціональних інтернет-магазинів і корпоративних порталів. Всі ресурси на системі управління 1С-BITRIX.

Ми не робимо: бірж, аукціонів, дошок оголошень, казино, ігор, сайтів неетичного або шахрайського змісту і т.п. А також ресурсів, що продають те, що шкодить чи може нашкодити людському здоров'ю.

Сервіс

З'явилися продавці «гаражних» вікон. І великі будівельні компанії для
скління будівель влаштовували тендер. Той, хто запропонує найбільш мінімальну ціну,
"Перемагав" в гонці.

Переваги:

 • Надійність. Сайт робиться на системі управління від компанії «1С-Бітрікс».
 • Гарантія. Ліцензія на систему управління належить Вам. Ви можете змінювати на СВОЄМУ сайті все, що ви бачите.
 • Захист інвестицій. Ви завжди можете перейти в будь-який інший наш пакет, доплативши лише різницю. Все наповнення буде перенесено.
 • Ми малюємо дизайн до повного узгодження Замовником.
 • Необмежена кількість сторінок.
 • Ми обслуговуємо свої сайти.
 • Персональний менеджер проконсультує по будь-яких питань роботи та розвитку сайту.

Тема форми

Замовити послугу

Тема форми

Задати питання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити консультацію
 • Повернення товару
  протягом 14 днів

 • Оплата готівкою
  або картою

 • Офіційна гарантія
  від виробника

 • Швидка доставка

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
Підписатися
489
передплатників

Замовити дзвінок

Задати питання